s úctou k životu a k rodině

Za dítětem bez umělého oplodnění

16. 12. 2013 21:35
Rubrika: Nezařazené

Neplodnost je veliká bolest současné doby. Stále více párů se potýká s tímto problémem. V dnešní době se považuje za samozřejmost, že se ženě nejprve nabídne úprava cyklu hormony, často ještě se stimulací ovulace, a když toto nepomůže k otěhotnění, jsou manželé odesláni do reprodukčního centra k umělému oplodnění.

 

Jenže to, co se nabízí jako moderní, snadná cesta, představuje spoustu etických otazníků a zdravotních komplikací. Z etického hlediska techniky umělého oplodnění představují manipulaci s lidskými zárodečnými buňkami, manipulaci s počatými dětmi, často i usmrcení „nadbytečných“ či „nevhodných“ zárodků. Ze zdravotnického hlediska pokud  ženy podstupují  tzv. úpravy cyklu či stimulace ovulace, tedy násilnou manipulaci s jejich vaječníky, jsou vystaveny velikým zdravotním rizikům, které se souhrnně označují jako hyperstimulační syndrom.

 

Přesto existuje mnohem lepší cesta, jak dosáhnout početí a narození dítěte. Metoda NAPROHELP vychází z dlouhodobých zkušeností  s problematikou přirozeného plánování rodičovství nejen v rámci Centra naděje a pomoci, ale i s využitím poznatků dalších lékařů, věnujících se v zahraničí řešení neplodnosti. Tím se podařil vyvinout způsob pomoci k početí dítěte přirozenou cestou , proto NAPROPHELP. Rádi se s těmi, kdo chtějí smysluplně pomáhat druhým na cestě za miminkem,  1.2. podělíme se svými zkušenostmi na akreditovaném semináři „NAPROHELP, úspěšná cesta k vlastnímu dítěti“- přihlášky a bližší informace jsou na http://www.cenap.cz/vzs-reseni-neplodnosti.php

 

Potěší nás, když Vás tato nabídka zaujme nebo když ji předáte dál lidem, kteří by měli zájem se v dané problematice vzdělat. Tento seminář je určen jako vzdělávací. Pro ty, které trápí nenaplněná touha po dítěti, je určený seminář „Neplodnost, příčiny, řešení“, případně poradna při neplodnosti Centra naděje a pomoci.

Zobrazeno 595×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio